Naše služby

Firemní akce

Prostředí restaurace DTJ je ideální k uspořádání jakékoliv rodinné oslavy, smuteční hostiny, firemní akce, školení, konference nebo prezentace. 
Poskytnout Vám můžeme prostor s kapacitou pro 45 lidí, ve kterém je pro Vás k dispozici moderní audiovizuální technika. Náš personál Vám zajistí seskládání stolů a židlí přesně podle Vašich představ.

Oslavy

Hledáte ideální místo pro uspořádání oslavy Vaší svatby, promoce, křtin? Díky svému krásnému prostředí a velkým prostorám je k tomuto účelu Restaurace DTJ přímo ideální! Nabídnout Vám můžeme prostor s kapacitou až 45 lidí, ve kterém si budete moci vychutnat ničím nerušené posezení.
V letních měsících můžete oslavu promocea a jiné uskutečnit také na naší vnitřní zahrádce, na kterou se pohodlně vejde až 30 osob. Dle Vašeho přání Vám sestavíme a připravíme slavnostní menu i s přípitkem, v případě Vašeho zájmu také můžeme zajistit raut.
Součástí našich služeb je také vyzdobení prostor příhodnými dekoracemi dle aktuálních trendů.

Letní zahrádka

Pro naše návštěvníky nabízíme v letních měsících možnost příjemného posezení na prostorné vnitřní zahrádce. Na zahrádce si můžete v klidu vychutnávat skvělé jídlo, zmrzlinu, dezerty nebo osvěžující nápoje a koktejly z naší nabídky.
K dispozici Vám bude náš pohotový personál, který se bude snažit vyjít vstříc všem Vašim požadavkům.