Naše služby

Firemní akce

Prostředí restaurace DTJ je ideální k uspořádání jakékoliv firemní akce, školení, konference nebo prezentace. 
Poskytnout Vám můžeme prostor s kapacitou pro 45 lidí, ve kterém je pro Vás k dispozici moderní audiovizuální technika. Místnost lze také úplně zatemnit a náš personál Vám zajistí seskládání stolů a židlí přesně podle Vašich představ.
Díky našim bohatým zkušenostem jsme schopni zajistit nejen program firemní akce, ale také stravování a ubytování všech účastníků. Rádi se s Vámi na všem domluvíme a vyjdeme Vám maximálně vstříc.

Oslavy

Hledáte ideální místo pro uspořádání oslavy Vaší promoce? Díky svému krásnému prostředí a velkým prostorám je k tomuto účelu Restaurace DTJ přímo ideální! Nabídnout Vám můžeme prostor s kapacitou až 45 lidí, ve kterém si budete moci vychutnat ničím nerušené posezení.
V letních měsících můžete oslavu promoce uskutečnit také na naší venkovní zahrádce, na kterou se pohodlně vejde až 40 osob. Dle Vašeho přání Vám sestavíme a připravíme slavnostní menu i s přípitkem, v případě Vašeho zájmu také můžeme zajistit raut.
Součástí našich služeb je také vyzdobení prostor příhodnými dekoracemi dle aktuálních trendů.

Letní zahrádka

Pro naše návštěvníky nabízíme v letních měsících možnost příjemného posezení na prostorné venkovní zahrádce. Na zahrádce si můžete v klidu vychutnávat skvělé jídlo, zmrzlinu nebo osvěžující nápoje a koktejly z naší pestré nabídky.
Součástí zahrádce je také zahradní gril na dřevěné uhlí, ze kterého můžete ochutnat naše jedinečně připravené špízy, ryby nebo například steaky. Prostor zahrádce lze využít k pohoštění až pro 40 osob, díky čemuž tady můžete po domluvě uspořádat Vaši rodinou oslavu nebo jakoukoliv jinou společenskou akci.
K dispozici Vám bude náš pohotový personál, který se bude snažit vyjít vstříc všem Vašim požadavkům.